Prodáváme tabulové nůžky a ohraňovací lisy. Také profilové nůžky, vystřihovačky a zakružovačkyHaco - prodej plechotvářecích strojů, lisů a hydraulických nůžek

Máte zájem o naši cenovou nabídku? Kontaktujte nás.

TVÁŘECÍ STROJE VYROBENÉ NA SLOVENSKU! Nejprodávanější na českém trhu.

OHRAŇOVACÍ LISY

Konvenční jednoduché nebo ohraňovací CNC lisy s kapacitou 40 až 1500 tun a ohraňovací lisy s délkou od 1600 po 8000 mm. Vybavení ˇohraňovacího lisu můžeme upravit dle potřeb Vaší výroby. Kvalitu ohraňovacích lisů zaručuje jejich tradiční výroba na Slovensku společností HACO.

TABULOVÉ NŮŽKY

Tabulové hydraulické nůžky - střižná délka tabulových nůžek od 1500 do 6000 mm a střižná kapacita od 4 do 25 mm. Podle potřeb vaší výroby můžeme upravit výbavu tabulových nůžek. Tabulové nůžky HACO se tradičně vyrábí na Slovensku. Tím je zaručena kvalita práce.

PROFILOVÉ NŮŽKY

Profilové nůžky zvládají funkce jako ploché stříhání, úhlové stříhání, děrování, stříhání tyčí a nastřihování. Dodáme vám profilové nůžky KINGSLAND dle vašich potřeb. Přesvědčte se o mimořádné spolehlivosti těchto strojů při dlouhodobém užívání.

VYSTŘIHOVAČKY

Hydraulické vystřihovací stroje s nastavitelným úhlem střihu nebo také s pevným úhlem střihu. Největší výhodou těchto strojů je jejich spolehlivost a jednoduchá obsluha při nízké ceně.

ZAKRUŽOVAČKY

Nabízíme zakružovačky dvou, tří nebo čtyřválcové. Tyto CNC stroje Vám umožňují jednoduchou výrobu složitých tvarů (elipsy, díly s proměnným radiusem), které by jste na konvenčních strojích vyráběli velmi složitě.

MECHANICKÉ LISY BRET

Mechanické výstředníkové lisy BRET s C nebo H rámem. Hlavní výhodou těchto strojů je spolehlivost, jednoduchá obsluha a nízká cena.

HYDRAULICKÉ LISY BLISS

Hydraulické výstředníkové lisy BLISS s C nebo H rámem. Hlavní výhodou těchto strojů je spolehlivost, jednoduchá obsluha a nízká cena.